امروز: دوشنبه، 5 اسفند 1398
07/3 1397

به نام خداوند جان و خرد


کارشناس، نشریۀ شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری، که از سه دهۀ پیش منتشر می‌شد و انتشار آن مدتی متوقف مانده‌بود، با تأکید رئیس محترم شورای عالی دورۀ چهارم درخصوص اهمیت و ضرورت عاجل انتشار دوبارۀ آن، و پس از دریافت مجوز انتشار مجدد از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بار دیگر، ولی این بار به صورت الکترونیکی، انتشار خود را آغازکرد، و اکنون نخستین شمارۀ آن پیش روی شماست.


کارشناس به پشتیبانی علمی کارشناسان رسمی سراسر کشور و به مشارکت فعال ایشان امیدوار است و ما، از همین‌جا، دست یاری به سوی کارشناسان فرهیخته و صاحب قلم دراز می‌کنیم، و متقابلاً خود را متعهد می‌دانیم که رسانه‌ای امین، پرمحتوا، و دارای وجاهت و شأن علمی برای اشاعه و انتشار مقاله‌های دانشورانة ایشان باشیم. سردبیر امیدوار است که، به مدد این تعامل سازنده، دوره جدید کارشناس صدای رسا و گویای کفایت و قابلیت‌های علمی جامعۀ کارشناسان رسمی سراسر کشور و فضای بازی برای طرح عقاید و آراء علمی و حرفه‌ای ایشان باشد و نقش مثبت و سازنده‌ای در تحقق هدف‌های برنامة چهارسالة شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری (دورة چهارم) ایفا کند.محمدتقی ضیائی بیگدلی

سردبیر

میهمان
پاسخ 3 مهر 1397 16:51 غلامرضا گلستانی نسب
با عرض سلام
انتشار مجدد مجله کارشناس پس از سالها وقفه نویدبخش رسیدن افقی تازه و روشن برای جامعه کارشناسی کشور است.به سهم خود از دست اندرکاران این مهم خصوصا جناب آقای دکتر بیگدلی تشکر و قدردانی مینمایم.
میهمان
پاسخ 3 مهر 1397 20:30 پروانه حافظي
باسلام و قدرشناسي 
از خبر انتشار مجدد ماهنامه كارشناسي بسيار خوشحال و سپاسگزارم 
داشتن نشريه اختصاصي كارشناس از اهم امور است 
اميدوارم در اين نشريه ضمن اينكه به دانش و تجربه و پژوهش هاي لازم نوين جهت
ارتقا كمي وكيفي كارشناسي را شاهد باشيم  همينطور موضوع مباحث چالشي  حوزه كارشناسي توسط خبره واهل فن مورد گفتمان قرار گرفته و موجب  رسيدن به وحدت رويه 
و دستورالعمل هاي ملاك عمل كارشناسي را نيز فراهم أيد . 
براي  نشريه كارشناس چون گذشته نماد هويت دانش ، تجربه ، اعتماد واعتباركارشناسي 
بوده و هست أرزوي توفيق خدمت به كارشناسي كشور را دارد . 
با احترام - پروانه حافظي 

میهمان
پاسخ 4 مهر 1397 08:41 علیرضا عباسی
با سلام و احترام خدمت همکاران محترم شورای عالی 
از انتشار دوباره مجله کارشناس بسیار خوشحال و سپاسگزارم. این نشریه یکی از پشتوانه های مهم علمی یک کارشناس در سراسر کشور است. امید است با مشارکت کلیه کارشناسان گرامی این نشریه روز به روز پربارتر و باعث رشد و ارتقای فعالیتهای کارشناسی گردد.

با سپاس- علیرضا عباسی 

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *